M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Smartney we wspólney promocji z marką Tefal

Katarzyna Woźniak | 6 sierpnia 2020, 06:00

Instytucja finansowa należąca do francuskiej Grupy Oney Bank, wystartowała z nową akcją promocyjną.

Smartney -  instytucja finansowa należąca do francuskiej Grupy Oney Bank, wystartowała z nową akcją promocyjną. Wszyscy konsumenci, którzy zdecydują się na pożyczkę w Smartney mogą otrzymać kod rabatowy lub voucher o wartości 500 zł na zakup produktów marki Tefal. Smartney podkreśla, że zdecydował się na realizację takiej promocji ze względu na widoczne wzrosty zainteresowania tą kategorią e-commerce i ułatwieniami w domu. .
Z badań przeprowadzonych na zlecenie Smartney wynika, że blisko 90 proc. Polaków używa smartfona, a 81 proc. tabletu lub laptopa. Urządzenia domowe "smart home” znajdują zastosowanie w domu co piątego Polaka,  podobnie jak inteligentny sprzęt RTV/AGD.
Z raportu "E-commerce w Polsce 2020”, który powstał po analizie danych sprzedażowych Allegro, wynika, że sprzedaż sprzętu AGD w tym roku wzrosła o ponad 70 proc. względem roku ubiegłego. W opracowaniu przeanalizowano i porównano transakcje zawarte w serwisie Allegro od marca do kwietnia tego roku i porównano je z analogicznym okresem roku 2019.
Promocja "Smart Bon z Tefal” trwa do końca sierpnia. Konsumenci, którzy w tym czasie wezmą pożyczkę za pośrednictwem strony Smartney, mogą liczyć na kody rabatowe lub vouchery na zakupy dowolnego sprzętu Tefal na dedykowanej, zamkniętej platformie zakupowej. Rodzaj i wysokość nagrody zależą od wysokości zaciągniętej pożyczki.

Promocja będzie szeroko komunikowana w mediach digitalowych wykorzystujących nowoczesne formy dotarcia do klientów zainteresowanych zarówno tematyką  rozwiązań finansowych jak i inteligentnych sprzętów do domu.

Kreacja akcji została wypracowana wewnetrznie, agencja do zakupu mediow online: Sales and More.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,