M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Empik Go z kolejnymi działaniami

Katarzyna Woźniak | 7 sierpnia 2020, 06:00

Sieć przedłuża promocję i dodatkowo przekazuje konsumentom miesięcnzy dostęp do HBO Go.

Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi za darmo. Akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z szerokim pakietem korzyści jest dostępne o 50% taniej – w cenie 39,99 zł za cały rok.
Oferta obejmuje nowych i obecnych konsumentów, co ma pozwolić im zaoszczędzić więcej i korzystać m.in. z dostawy za 0 zł. Dodatkowo osoby posiadające Empik Premium, które przedłużą usługę na rok, zyskają 30-dniowy dostęp do świata seriali i filmów HBO Go, w tym ciekawych premier i nowości.
Ci, którzy zdecydują się na wykupienie rocznego abonamentu Empik Premium, mogą liczyć na 50% zniżki. 12-miesięczny okres subskrypcji do końca sierpnia jest dostępny w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. To ma oznaczać, że za 3,33 zł miesięcznie zyskują m.in. dostawę zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go (w tym m.in. audio, lektur, podcastów, produkcji własnych z udziałem gwiazd), milionów utworów w Empik Music czy zniżkę do Empik Foto oraz 3% zwrot środków za zakupy. Nowa promocja ma pozwalać zaoszczędzić jeszcze więcej. Do 31 sierpnia osoby przedłużające pakiet Empik Premium na rok zyskują miesięczny dostęp do pełnej oferty HBO Go. Jak podkreśla biuro prasowe, tylko w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys. osób, a szeroki pakiet korzyści objętych programem pozwolił każdemu zaoszczędzić dodatkowo na zakupach i usługach średnio 50 zł miesięcznie.
Również osoby aktywujące usługę Empik Premium na okres 6 miesięcy mogą liczyć na rabat. Do 31 sierpnia cena półrocznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,