M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Juice rozpoczął prace nad trailerem do "I, the Inquisitor"

Magdalena Soroczyńska | 10 sierpnia 2020, 06:00

Reżyserem trailera będzie Michał Misiński.

Wrocławskie studio deweloperskie The Dust podpisało umowę z Juice dotyczącą trailera do gry "I, the Inquisitor", na motywach cyklu "Ja, inkwizytor" Jacka Piekary. Pierwszy etap współpracy dotyczy napisania scenariusza do zwiastuna. Międzynarodowe studio postprodukcji obrazu i dźwięku oraz designu znane jest m.in. z produkcji zwiastuna do gry "Call of Duty: Modern Warfare” czy trailera do filmu "Marsjanin".

Reżyserem będzie Michał Misiński, który pracował nad projektami dla największych marek m.in. Ubisoft, Gaijin Entertainment, Nike, BMW, Toyota, Audi, Mitsubishi. Jest współtwórcą "Projektu 2501: Homage to Ghost in the Shell" –  dla mangi Shirow Masamune i filmu Mamoru Oshii "Ghost in the Shell" w reżyserii Ash Thorp. Pracował nad zwiastunem "Wikingów" kanału History Channel, kampanią BBC promującą zimę Soczi 2014, która zdobyła nagrodę BAFTA oraz wspomnianego trailera do filmu z Mattem Damonem "Marsjanin".


Według rankingu gry-online.pl pokazującego przedpremierowe gry, co do których gracze mają największe oczekiwania, produkcja "I, the Inquisitor" znalazła się na pierwszym miejscu z notą 9.7. Realizacja produkcji planowana jest na 2022 r.

Czytaj więcej na temat: ,