M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marka Žatecký uruchamia travel vloga i zaprasza do Czech

Magdalena Soroczyńska | 10 sierpnia 2020, 06:00

Materiały powstają we współpracy ze Stand Up Polska, za kampanię odpowiadają agencje Initiative, Reprise, a za produkcję Dynamo Film.

Marka Žatecký (Carlsberg Polska) uruchamia travel bloga z dwoma znanymi standuperami: Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja "Dobrych Novin z Czech" ruszyła 6 sierpnia br. Nowy format jest kontynuacją współpracy z komikami, którzy dotychczas na kanale YouTube o nazwie Dobre Noviny komentowali pozytywne wiadomości z Polski i świata. W najnowszym programie Michał Kempa i Piotr Szumowski w charakterystyczny dla siebie humorystyczny sposób zaprezentują widzom ciekawe strony Czech, przeplatając to nieco absurdalnymi skeczami.

Program składa się z 10 odcinków, pierwszy wyemitowany został 6 sierpnia, emisje kolejnych planowane są zaś co tydzień, w czwartki o godzinie 18.00. Obejrzeć je można na stronie www.youtube.com/DobreNovinyZatecky. Materiały powstają we współpracy ze Stand Up Polska, za realizację i stronę kreatywną kampanii odpowiadają agencje Initiative oraz Reprise, a za produkcję Dynamo Film.


Czytaj więcej na temat: ,