M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowy wideoklip Drake'a jest zarazem reklamą Nike [wideo]

( red. ) | 18 sierpnia 2020, 06:00

Wideo do nowej piosenki kanadyjskiego rapera "Laugh now, cry later" kręcono m.in. w globalnej siedzibie Nike w Beaverton w stanie Oregon.

Już na samym początku filmu pojawia się napis "Nike world headquarters”, a następnie widzimy kabriolet Mercedes-Maybach podjeżdżający w nocy do siedziby firmy. Raper, laureat nagrody Grammy za najlepszy album  rap/hip-hop w 2013 r., ma na sobie ubrania Nike i buty Air Max. W wideo pojawiają się też inni sportowcy mający kontrakty z Nike i noszący odzież oraz obuwie tej firmy, w tym gracz NBA Kevin Durant i gwiazda futbolu amerykańskiego Odell Beckham Jr. Drake jest m.in. pokazywany podczas zakupów w firmowym sklepie, z wózkiem pełnym spodenek, koszul i butów Nike. Na koniec filmu pozuje z piłką do koszykówki obok kultowego znaku graficznego firmy.

Film wyprodukowany przez studio Freenjoy wyreżyserował Dave Meyers, który pracował przy teledyskach takich gwiazd jak Katy Perry i Missy Elliott. To obecnie najszybciej zdobywający popularność film na YouTube (ponad 21 mln wyświetleń od 14 sierpnia br.).

Ostatnio pojawiły się nieoficjalne informacje o współpracy Nike z Drakiem przy sygnowanej przez niego linii odzieżowej Ovo. Na Instragramie i Facebooku można znaleźć wizualizacje butów Ovo x Air Force 1 Low, które mają trafić do sklepów w 2021 r., choć ani Nike, ani Drake nie potwierdzili oficjalnie tego projektu.

(AdAge.com)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,