M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Grześki startują z loterią, w której do wygrania jest rower

Katarzyna Woźniak | 25 sierpnia 2020, 06:00

Marka z portfolio Coliana świętuje powrót do szkoły.

Marka wafli Grześki z portfolio Colian SA startuje z loterią konsumencką na zakończenie wakacji. Można w niej wygrać rowery z oświetleniem, a także świecące buty i sznurówki. Akcja "Grześki świecą przykładem" wystartowała 24 sierpnia i potrwa do końca września. Działanie jest adresowane głównie do młodszych konsumentów, a jej celem jest wspieranie sprzedaży wafelków. Aby wziąć udział w akcji, należy kupić dwa dowolne produkty z oferty marek: Grześki (z wyłączeniem lodów i cukierków), Goplana Tyci, Goplana Break, zachować paragon i zarejestrować go na stronie akcji.
Każdego dnia promocji wśród uczestników zostanie rozlosowana pula nagród natychmiastowych: 5 x 200 zł na zakup świecących butów i co godzinę sznurówki LED. W wielkim finale, 14 października, do zwycięzców trafi 10 voucherów na zakup rowerów marki Kross.
Loteria będzie szeroko komunikowana w mediach (TV, VoD, online, prasa handlowa) oraz w punktach sprzedaży, gdzie zaplanowano ekspozycje w formie szkolnych autobusów. Organizatorem loterii jest agencja AdValue.
Wsparcie PR zapewnia Kolterman Media Communications.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,