M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Awanse w dziale client engagement VMLY&R

Maciej Florek | 26 sierpnia 2020, 06:00

Na wyższych stanowiskach Anna Kubiak-Suzuki i Anna Tartanus.

Anna Kubiak-Suzuki dołączyła do grona account managerów agencji VMLY&R, a Anna Tartanus kontynuuje pracę w dziale client engagement jako senior account executive.

Annna Kubiak-Suzuki, dotychczas senior account executive, z VMLY&R związana jest od niemal czterech lat, pracowała w tym czasie dla takich marek jak Tic Tac Polska, Nutricia, Lay's, Bosch, Winiary, Lovela czy T-Mobile. Obecnie jako account manager zajmuje się obsługą klienta Nutricia. Przygodę z reklamą rozpoczęła w agencji VML, teraz kontynuuje ją pod szyldem VMLY&R.

Anna Tartanus, dotychczas account executive, w agencji VMLY&R jest od ponad roku. W tym czasie odpowiadała za koordynację działań dla T-Mobile. Na stanowisku senior account executive kontynuuje współpracę z tym klientem, dodatkowo koordynuje wszystkie działania dla marki na płaszczyźnie e-commerce. Z branżą reklamową związana od trzech lat. Doświadczenie zdobywała w agencji Saatchi & Saatchi, realizując projekty dla Procter & Gamble oraz w dziale marketingu firmy prawniczej DLA Piper.

Obydwie pracują dla klientów z grupy biznesowej, którą opiekuje się Aleksandra Monczak.

Czytaj więcej na temat: , , , ,