M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Produkty Mlekpolu lokowane w programie "Doradca smaku"

Katarzyna Woźniak | 4 września 2020, 06:00

Zaprezentowane zostaną produkty z linii Łaciate, Mlekpol, Milko oraz Mazurski Smak.

Marki należące do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol zostaną gwiazdami serii programu kulinarnego "Doradca smaku". Zaprezentowane zostaną produkty z linii Łaciate, Mlekpol, Milko oraz Mazurski Smak. Emisja zaplanowana jest na jesień tego roku.
"Doradca smaku" to program kulinarny emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN, w którym prowadzący Robert Sowa zachęca wszystkich do eksperymentów z gotowaniem. W poszczególnych odcinkach prezentowane są przepisy z wykorzystaniem wybranych produktów z portfolio Mlekpolu.
Mlekpol po raz kolejny został sponsorem programu. W pierwszych dwóch miesiącach emisji, od września do listopada, będziemy mogli zobaczyć produkty marek należących do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. Śmietany, sery, twarogi, masła, a także fermentowane produkty mleczne będą elementem kulinarnych receptur. Produkty zostaną lokowane w 13 odcinkach premierowych oraz 13 aktywnych emisjach powtórkowych.
Działania zostały zaplanowane od września 2020 r. do grudnia 2021 r. Za kreację i realizację działań promocyjnych, banerów i akcji sponsoringowej w całości odpowiada Rebel Media.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,