M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Rezerwacja" Katarzyny Janowskiej na żywo z Pardon To Tu

Magdalena Soroczyńska | 7 września 2020, 06:00

Program redaktor naczelnej Onet Kultura to przegląd wydarzeń kulturalnych oraz rekomendacje dot. oferty premier filmów, spektakli, koncertów, książek i festiwali.

Od początku września w każdy piątek o godz. 10:30 w Onet będzie można oglądać "Rezerwację", program Katarzyny Janowskiej. Od 4 września jest on realizowany na żywo w warszawskiej kawiarni Pardon
To Tu.

Program redaktor naczelnej Onet Kultura to przegląd wydarzeń kulturalnych oraz rekomendacje dot. oferty premier filmów, spektakli, koncertów, książek i festiwali. W pierwszych odcinkach gośćmi Katarzyny Janowskiej będą m.in. Anne Applebaum, dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera, reportażysta Mariusz Szczygieł, wokalistka Renata Przemyk, pisarka Dorota Masłowska oraz piosenkarka i kompozytorka Katarzyna Nosowska.

– Pardon To Tu to miejsce, które widzowie kojarzą już z poprzednich sezonów programu, będzie naszym studiem, w którym prezentujemy najnowsze książki, filmy, płyty i spektakle teatralne. To tu porozmawiamy z twórcami i będziemy dyskutować na tematy najważniejsze dla branży kultury. Ale też często będziemy wychodzić z kamerą do miejsc ulubionych lub ważnych dla naszych bohaterów, tworząc swoistą mapę kultury – zapowiada Katarzyna Janowska.

Czytaj więcej na temat: , , , ,