M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agencja Public Dialog powiększa zespół

Katarzyna Woźniak | 9 września 2020, 06:00

Do zespołu dołączyli Karolina Osińska, Mateusz Puślecki oraz Agata Kwapień.

Public Dialog powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Do zespołu dołączyli: Karolina Osińska jako account manager, Mateusz Puślecki jako senior account executive oraz Agata Kwapień jako account manager. Zmiany w Public Dialog wiążą się z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne dla największych klientów agencji.


Karolina Osińska z branżą PR związana jest od 2004 r., doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla Unilevera czy Reckitt Benckisera. W Public Dialog poprowadzi projekt dla klienta Unibail-Rodamco-Westfield i będzie odpowiedzialna za komunikację centrum handlowego Westfield Arkadia.


Mateusz Puślecki jest starszym specjalistą z doświadczeniem w PR, digital marketingu i produkcji wideo. Pracę zawodową rozpoczynał w administracji publicznej, a następnie był redaktorem w "Faktach" TVN. Zdobywał doświadczenie we współpracy przy projektach specjalnych online w dziale strategii i kreacji TVN Media. Obsługiwał m.in. marki Grupa PSA, Volkswagen AG, Solaris, Goodyear, Continental i 4F.

Agata Kwapień rozpoczęła pracę w Public Dialog jako account manager. Ma pięcioletnie doświadczenie w projektach z obszaru content marketingu, PR i social media. Pracowała i po stronie klienta, i agencji PR.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,