M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Łukasz Kozłowski przejmuje zarządzanie Initiative. Mateusz Koronkiewicz strategy directorem agencji

Maciej Florek | 10 września 2020, 06:00

Dwa ważne awanse w Initiative.

Łukasz Kozłowski (na zdj. z lewej) awansował na stanowisko managing directora agencji mediowej Initiative, należącej do grupy Mediabrands. Informowaliśmy już o tym wczoraj w MMP24, na podstawie nieoficjalnych wiadomości. Jako nowy szef Initiative będzie blisko współpracował z pozostałymi, specjalistycznymi brandami grupy, takimi jak Reprise (komunikacja digitalowa), Matterkind (rozwiązania bazujące na spersonalizowanych kanałach komunikacji), Kinesso (usługi m.in. z obszarów DataTech i MarTech).

Kozłowski od ponad pięciu lat związany jest z Initiative i grupą Mediabrands. W strukturach Initiative od początku odpowiadał za kompleksową obsługę i relacje z Orange Polska. Przez ostatnie dwa lata jako account director koordynował także współpracę z takimi klientami jak m.in. BMW Polska, Tous czy Carlsberg. Ma ponad
15-letnie doświadczenie pracy w branży reklamowo-marketingowej. Poprzednio związany m.in. z agencją mediową Wavemaker (ówczesny MEC).

Kolejnym ważnym awansem w strukturach grupy jest objęcie nowego stanowiska strategy directora Initative przez Mateusza Koronkiewicza. Jego zadaniem będzie nadzorowanie wdrożeń i rozwoju produktów Initiative oraz
bieżące, strategiczne wsparcie zespołów tej agencji. Całym zespołem strategii grupy Mediabrands nadal kieruje Paweł Orkwiszewski, chief strategy officer.

Koronkiewicz ma bogate doświadczenie w pracy w zespole strategicznym, w tym w obszarze strategii digitalowej. W strukturach Mediabrands pracuje od pięciu lat. W ostatnich latach pracował m.in. dla takich klientów jak: Nestle Polska, Carlsberg, Rossmann, Johnson & Johnson, Grupa Bakoma, Eti oraz Colian. Poprzednio, przez prawie pięć lat, związany był z Media Direction OMD.

Kozłowski i Koronkiewicz są członkami zarządu operacyjnego grupy Mediabrands, którą w Polsce i regionie CEE niezmiennie kieruje Monika Bronowska.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,