M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Meet & Fit otwiera kolejny lokal w Poznaniu

Katarzyna Woźniak | 16 września 2020, 06:00

Sieć wzmacnia się na rynku.

Firma 7 Street Łukasz Błażejewski otworzyła drugi lokal w Poznaniu, tym razem w samym centrum miasta przy ul. Święty Marcin 63. W Poznaniu z marką Meet & Fit firma obecna jest od 2014 r. na Szczepankowie. 
Lokal ma powierzchnię 55 mkw. i może pomieścić jednocześnie 20 osób. Do lokalu przynależy strefa pod ogródki letnie wyznaczona przez Urząd Miasta Poznań, gdzie celowo zrezygnowano z wielu miejsc parkingowych na poczet rozwoju gastronomii w tej części miasta. Jak zapewnia firma, obecnie marka jest największą w Polsce siecią lokali serwujących w 100% roślinne oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie fit, superfit lub podane w bułce bezglutenowej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz roślinnych, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone. W MMP24 z 27 lipca informowaliśmy, że Sensational Burger marki Garden Gourmet (Nestle) będzie dostępny w sieciach restauracji 7th Street – Bar & Grill oraz Meet & Fit – Slow Food.

Firma poinformowała również, że poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić dzięki kredytowi.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,