M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

FormUp wygrywa przetarg STS

Katarzyna Woźniak | 16 września 2020, 06:00

Agencja FormUp wprowadza system monitorowania ROI i rozstrzyga przetarg na wdrożenie systemu.

Agencja FormUp wprowadza system monitorowania ROI i wygrywa przetarg na wdrożenie dla firmy STS. Agencja FormUp opracowała autorski systemem monitorowania ROI oparty na BigQuery. W kwietniu 2020 r. rozpoczęto pierwsze duże wdrożenie dla największej polskiej marki bukmacherskiej STS.
W ramach wygranego przetargu agencja FormUp jest odpowiedzialna za wdrożenie, implementację i rozwój systemu analitycznego dla firmy STS. System został skonfigurowany pod indywidualne potrzeby i specyfikę branży bukmacherskiej w taki sposób, by móc weryfikować rentowność prowadzonych działań z uwzględnieniem celów biznesowych organizacji i KPI.
Takie rozwiązanie ma pozwalać na trafniejszą ocenę efektywności wydatków reklamowych oraz analizę rentowności kampanii digital z podziałem na kanał dotarcia, grupę docelową, kreację i rodzaj komunikacji. 
STS jest jedną z największych firm bukmacherskich w Polsce. Biuro prasowe zapewnia, że w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą około 50%.

Czytaj więcej na temat: , , , ,