M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zuzanna Budziszewska business development directorem w Platige Image

Katarzyna Kacprzak | 18 września 2020, 06:00

Zastąpiła na tym stanowisku Pawła Szmausa.

Zuzanna Budziszewska, specjalistka z 15-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami reklamowymi ATL, BTL i digital, została nową business development director w Platige Image. Zastąpiła na tym stanowisku Pawła Szmausa, który od września br. pełni funkcję business development directora - special projects, experiential, high tech solutions.
 
Paweł Szmaus rozpoczął współpracę z Platige Image w 2018 r. Przejście na nowe stanowisko jest konsekwencją jego dotychczasowych działań, polegających na poszukiwaniu nowych możliwości rynkowych i kreatywnym wykorzystaniu technologii niezwiązanych bezpośrednio z animacją. Na nowym stanowisku Paweł Szmaus odpowiada za projekty interdyscyplinarne (w tym parki rozrywki, wystawy, teatry) oraz immersyjne (AR/VR), co łączy się ze ścisłą współpracą z działami Creative Arts, Commercial, Events oraz R&D.
 
Do zadań Zuzanny Budziszewskiej, zajmującej się poprzednio rozwojem biznesu w Szut Szut Studio (wcześniej również Leo Burnett, Havas czy McCann), będzie należało wzmacnianie pozycji Platige na polskim rynku reklamy poprzez budowanie relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów, a także kreatywne wsparcie zespołu reklamy oraz współpraca z poszczególnymi działami Platige w celu uzyskania jak największej synergii i maksymalnego wykorzystania zasobów.
 
Nowi specjaliści pojawili się również w zespole produkcyjnym Platige Commercial, zarządzanym przez Paulinę Machalicę – są to: koordynatorka grafików Aleksandra Staszyńska oraz producentka Karolina Sidorowicz.
 
To niejedyne zmiany w Platige Image. Ze względu na remont obecnej siedzimy Platige zespoły Reklamy, Platige Broadcast oraz Platige Events i studio dźwiękowe Platige Sound w najbliższym czasie będą pracować  w nowej, tymczasowej siedzibie przy ulicy Cybernetyki 19b.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,