M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Śliwka Nałęczowska z jesienną kampanią

Katarzyna Woźniak | 29 września 2020, 06:00

Słodycze Coliana polecają się na jesień.

Rozpoczęła się jesienna ofensywa reklamowa Śliwki Nałęczowskiej z portfolio Solidarności (Colian). Marka jest wspierana kampanią sponsoringową w telewizji, będzie promowana w przestrzeni miejskiej, w digitalu, a także w punktach sprzedaży. Działania potrwają do końca listopada.

Działania mają charakter wizerunkowo-produktowy. Kampania ma ukazywać Śliwkę Nałęczowską jako markę autentyczną znaną od pokoleń, powstałą z połączenia polskiego owocu i czekolady. Od początku października, w ramach reklamy zewnętrznej, zaplanowano prezentację plakatów, które zwyciężyły w tegorocznej edycji Design by Śliwka Nałęczowska. Nagrodzone prace pojawią się na ponad 600 citylightach oraz na billboardach w największych polskich miastach. Będą także eksponowane jako część historii konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, wyświetlanej na ekranach umieszczonych w wagonach pociągów i na peronach warszawskiego metra.
Billboardy sponsorskie są wyświetlane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVN i kanałach tematycznych oraz w serwisach VoD. Śliwka Nałęczowska będzie wpierana również w digitalu, w tym aktywnościami w kanałach social media. Przewidziano także reklamy prasowe w mediach handlowych oraz działania public relations.
Kampania Śliwki Nałęczowskiej będzie realizowana do końca listopada br. Ponadto od października w placówkach handlu tradycyjnego i nowoczesnego będzie trwała jesienna promocja marki i pralin Solidarności. W jej ramach będzie można dostać unikatowy kubek z nadrukiem zaprojektowanym przez laureatkę I miejsca konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2018.
Za kreację kampanii outdoorowej i digitalowej odpowiadają laureaci konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2020. Za działania w mediach społecznościowych jest odpowiedzialna agencja They.pl. Media offline zaplanował oraz zakupił dom mediowy Initiative. Działania PR prowadzi agencja Kolterman Media Communications. 

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,