M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Tomasz Wrzos dołącza do zespołu LVL Up Media

Katarzyna Woźniak | 2 października 2020, 06:00

Obejmie stanowisko e-commerce specialist.

Zadaniami Tomasza Wrzosa na nowym stanowisku będą: planowanie kampanii online e-commerce, optymalizacja kontentu do e-commerce oraz prowadzenie działań w ramach marketplace takich jak Allegro.

Poprzednio Wrzos pracował w YouLead, gdzie wdrażał autorskie oprogramowanie marketing automation u klientów oraz w Hypermedia (obecnym Isobar Group), gdzie pracował w obszarze e-commerce z markami takimi jak Durex, Finish, Vanish, Dettol oraz Gillette. Pierwsze kroki w świecie e-commerce stawiał w branży gier w sklepie cdp.pl, gdzie zajmował stanowisko content managera.

LVL Up Media Sp. z o.o. jest agencją mediową działającą w grupie Loyalty Point. Skupia się na wsparciu klientów w e-commerce i w zarządzaniu sprzedażą na marketplace (Allegro, Amazon), wykorzystywaniu danych, by efektywniej się komunikować w mediach oraz na performance marketingu. LVL Up ma doświadczenie we współpracy z markami takimi jak IKEA, Decathlon, Pronto, Kiwi, Glade, Duck, Monini, Bio Oil, Möller’s, Dermika, Urgo, Medipakiet i Itaka.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,