M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kolporter umożliwia wygranie pizzy

Katarzyna Woźniak | 15 października 2020, 06:00

Konkurs organizowany jest we współpracy z PepsiCo i siecią DaGrasso.

Sto tysięcy specjalnych kodów uprawniających do zakupu pizzy w promocyjnej cenie to nagroda, która czeka na konsumentów odwiedzających saloniki Kolportera, którzy kupią jeden z premiowanych napojów koncernu PepsiCo. Promocja ruszyła 1 października br. i potrwa do końca miesiąca lub do wyczerpania kodów.
Akcja promocyjna "Pizza 24 cm w zestawie z Pepsi 0,85l za 15 zł!” organizowana jest przez właściciela sieci pizzerii Da Grasso oraz koncern PepsiCo, we współpracy z Kolporterem. Kod zniżkowy, otrzymany w saloniku, uprawnia do zakupu zestawu w cenie 15 zł. W skład pakietu wchodzi jedna z pięciu pizz o średnicy 24 cm, serwowanych w pizzeriach Da Grasso i butelka Pepsi o pojemności 0,85 l.
W akcji bierze udział ponad 550 saloników Kolportera zlokalizowanych w całej Polsce. Warunkiem otrzymania specjalnego kodu, upoważniającego do zakupu zestawu w promocyjnej cenie, jest kupno co najmniej jednego napoju o pojemności 0,5 l w jednym z wybranych saloników Kolportera. Kod promocyjny można zrealizować do 11 listopada 2020 r. w wybranych restauracjach sieci Da Grasso.
Specjalny kod można wykorzystać zarówno przy zamówieniach online, jak i tych składanych bezpośrednio w pizzerii Da Grasso. Oferta promocyjna dotyczy 183 lokali na terenie całego kraju.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,