M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Porówneo startuje z kampanią

Katarzyna Woźniak | 15 października 2020, 06:00

Duet Łapiński i Wrońska z nową platformą dla porównywarki.

16 października właściciel marki Porowneo.pl wprowadza nową platformę komunikacyjną: "Porównywarka i agent w jednym”. Celem nowego podejścia marki jest zaadresowanie większości obaw, jakie mają konsumenci przed skorzystaniem z polis internetowych. Za cały projekt odpowiada duet: Maciej Łapiński (strategia, obsługa) i Zuzanna Wrońska (kreacja).
Marka w trzech humorystycznych spotach pokazuje, że za porównywarką stoją profesjonalni agenci porowneo.pl, którzy pomogą nam we wszystkim, tak jak robią to stacjonarni agenci.
- Tym razem zdecydowaliśmy się, aby nie powierzać projektu klasycznej agencji reklamowej - wyjaśnia Wojciech Rabiej CEO w porowneo.pl. - Skorzystaliśmy z zewnętrznego konsultanta Macieja Łapińskiego, z którym na specjalnych warsztatach wypracowaliśmy nową strategię komunikacji dla marki. Maciej nadzorował również cały projekt ATL i digital od początku do końca. Ten model bardzo dobrze nam się sprawdził – dodaje.
Za część kreatywną odpowiedzialna była Zuzanna Wrońska, która jest autorką nowej platformy kreatywnej i serii spotów telewizyjnych.
Duet Łapiński i Wrońska to para, która od lat tworzyła kampanie w największych agencjach w Polsce, a na potrzeby tego projektu postanowili połączyć siły.
30- i 15-sekundowe spoty będą emitowane przez najbliższe cztery tygodnie w trzech największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Wyreżyserował je Piotr Kumik, a za produkcję odpowiedzialny był dom produkcyjny Film Reaktor.
Porówneo to firma łącząca usługi porównywania ubezpieczeń z usługami agenta ubezpieczeniowego. Jej klienci mogą porównać oferty i kupić polisy m.in. takich towarzystw, jak: Aviva, Axa, Benefia, Generali, Link4, MTU24, Proama czy PZU. Firma koncentruje się na sprzedaży polis komunikacyjnych, proponuje również ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,