M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką": nowy program w TVN, TTV oraz na Player.pl

Magdalena Soroczyńska | 16 października 2020, 06:00

Za koncepcję i strategię 10-odcinkowego programu realizowanego we współpracy z Carrefour Polska odpowiada BrandTime.

Carrefour Polska oraz TVN Grupa Discovery przygotowały nowy program „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”. Akcja jest wspólną inicjatywą TVN Grupa Discovery oraz Carrefour Polska. Za koncepcję i działania strategiczne oraz planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime oraz dom mediowy Arena Media. Bosacka, dziennikarka telewizyjna i prasowa, znana m.in. z programu "Wiem, co jem" w TVN Style, prowadzi też kanał EkoBosacka na YouTube (obecnie 63,7 tys. subskrypcji).

Program startuje 24 października br. na głównej antenie TVN oraz dzień później w TTV i będzie emitowany przez 10 kolejnych weekendów. Pojawi się także w Player.pl. Od 3 listopada br. produkty prezentowane w programie objęte zostaną specjalną ofertą w sklepach Carrefour, dostępną w katalogach z Bosacką jako ambasadorką akcji na okładce.

Program „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” jest poświęcony zmianie nawyków żywieniowych. W dziesięciu odcinkach bohaterowie wraz z prowadzącą przejdą żywieniową metamorfozę. Dowiedzą się m.in., jak wybierać dobre, jakościowe produkty, czym zastępować cukier oraz jak czytać etykiety na sklepowych półkach. Program będzie także promować wyroby pochodzące od lokalnych producentów, którzy do sklepów Carrefour dostarczają między innymi jajka od szczęśliwych kur oraz wytwarzane tradycyjnymi metodami miody, warzywa czy suszone owoce.

W związku z emisją programu zostanie uruchomiona strona internetowa z materiałami poświęconymi zdrowej diecie. Ruszy też konkurs dla widzów na najlepsze zdjęcia posiłków zachęcające innych do zmiany niekoniecznie najzdrowszych nawyków żywieniowych. Do wygrania jest 10 kart podarunkowych na zakupy w Carrefour o wartości 200 zł w każdym z 5 tygodni konkursu oraz 5 nagród głównych o wartości 500 zł.

(Współpraca: Paweł Piasecki)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,