M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wawel wspiera kategorię czekolad konkursem

Katarzyna Woźniak | 20 października 2020, 06:00

Wystartował konkurs konsumencki pod hasłem "Jedna to za mało".

Polski producent czekolady Wawel wystartował z ogólnopolskim konkursem dla konsumentów pod hasłem "Jedna to za mało”, którego celem jest zapewnienie wsparcia całej kategorii czekolad. Aktywacja jest częścią jesiennej kampanii promującej czekolady i zachęca do zapoznania się z bogatym portfolio marki Wawel.
We wrześniu tego roku Wawel promował swoje czekolady m.in. w spotach telewizyjnych. Mechanizm konkursu opiera się na premiowaniu większych zakupów, co równocześnie może zainspirować konsumentów to spróbowania kolejnych propozycji spośród szerokiej gamy czekolad z Wawelu. Konkurs obejmuje zarówno czekolady klasyczne 100 g – pełne i nadziewane, duże, jak również gorzkie czekolady Premium z wysoką zawartością ziarna kakaowca z certyfikatem Rainforest Alliance oraz nowe czekolady Ziarna Świata. Na czas trwania akcji konkursowej przygotowano dedykowane formy podania – wielopaki klasycznych czekolad Wawel i specjalne, konkursowe banderole.
Na konsumentów czekają nagrody – w każdym tygodniu do wygrania jest ekspres do kawy i 100 kuponów Sodexo o wartości 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić minimum dwie dowolne czekolady Wawel. Następnie, korzystając ze strony WWW napisać, którą z czekolad lubi się najbardziej i dlaczego. Konkurs trwa od 19 października do 15 listopada 2020 r. Aktywację wspiera silna kampania reklamowa w digitalu, w punktach sprzedaży zaś specjalne materiały POS.
Za obsługę konkursu odpowiada agencja Fortuna PS. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,