M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Patrycjusz Wyżga w redakcji WP Wiadomości

Katarzyna Woźniak | 20 października 2020, 06:00

Dziennikarz w nowej redakcji rozpocznie pracę w listopadzie, z końcem września pożegnał się z Trójką.

Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 30 września, Patrycjusz Wyżga ostatecznie pożegnał się z redakcją Programu Trzeciego Polskiego Radia – na znak protestu wobec usunięcia ze stanowiska redaktora naczelnego Kuby Strzyczkowskiego. 
Wyżga rozpocznie w listopadzie pracę dla redakcji WP Wiadomości. Dziennikarz jest związany z mediami od 20 lat. Będzie prowadził m.in. programy informacyjne i gospodarcze WP. W WP Patrycjusz Wyżga zajmie się tworzeniem multimedialnych materiałów dziennikarskich i dołączy do prowadzących programy "Tłit", "Newsroom" oraz "Money. To się liczy". Będzie brał udział w wydarzeniach Wirtualnej Polski oraz prowadził wewnętrzne warsztaty z wystąpień przed kamerą i pracy z głosem.
Wyżga był szefem zespołu dziennikarzy ekonomicznych w Programie Trzecim Polskiego Radia i głównym gospodarzem trzygodzinnego, popołudniowego pasma "Zapraszamy do Trójki”. Wcześniej, przez prawie 11 lat, pracował w TVN. Był prezenterem programów informacyjnych i prowadzącym rozmowy w TVN24 Biznes i Świat. Jako reporter przygotowywał materiały o tematyce gospodarczej w TVN CNBC.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,