M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Łowicz startuje z loterią konsumencką [wideo]

Katarzyna Woźniak | 23 października 2020, 06:00

Nagroda główna to 10 tys. zł.

Marka Łowicz z portfolio Maspeksu startuje z loterią konsumencką, w której można wygrać nagrody pieniężne - w tym główną 10 tys. zł.  
Aby wziąć udział w akcji, należy kupić dowolny produkt dżemowy Łowicz w sklepie stacjonarnym lub online (dżem, konfitura, powidła, borówka lub żurawina) i zarejestrować dowód zakupu na stronie www.loteria-lowicz.pl. Każdego dnia trwania loterii 5 osób wygrywa nagrody po 100 zł, a 15 uczestników – po 50 zł. 10 tys. złotych mogą wygrać uczestnicy biorący udział w losowaniach cotygodniowych.

Łowicz informuje o akcji trwającej do końca listopada w szerokiej kampanii reklamowej, obejmującej m.in. spot telewizyjny. Komunikacja jest prowadzona także w mediach społecznościowych, VoD, w internecie (bannery) oraz w aplikacji zakupowej Blix. Wspierają ją też influencerzy, z którymi współpracuje marka. W sklepach znajdą się produkty z promocyjnymi etykietami oraz inne materiały POS.

Za organizację loterii odpowiada Peppermint powered by Quad, a za kreację i realizację kampanii reklamowej Brasil. Media na potrzeby działań kupuje Starcom. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,