M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wojciech Jagielski przejmie prawdopodobnie obowiązki Anny Fonferko w Eurozecie

Serwis Dzienny | 2 lipca 2007, 06:45

Wojciech Jagielski nie jest już dyrektorem muzycznym Radia Zet. Jego obowiązki przejmuje Rafał Freyer, jego dotychczasowy zastępca i jednocześnie dyrektor...

Wojciech Jagielski nie jest już dyrektorem muzycznym Radia Zet. Jego obowiązki przejmuje Rafał Freyer, jego dotychczasowy zastępca i jednocześnie dyrektor muzyczny Radiostacji.

Jak poinformował Eurozet, Jagielski pozostanie w strukturach spółki i zajmie się projektami specjalnymi związanymi z rozwojem Grupy Eurozet (są to m.in. zakupiona niedawno sieć Ad.point). Z naszych informacji wynika, że prawdopodobnie Wojciech Jagielski będzie odpowiadać teraz za formatowanie lokalnych stacji radiowych, w których udziały ma Eurozet (głównie sieć Ad.point). Miałby on przejąć obowiązki Anny Fonferko, dotychczasowego konsultanta programowego Radia Zet.

Fonferko, która nadzorowała m.in. zmiany programowe w łódzkim Radiu Pogoda przejętym przez Eurozet latem ub.r., nie przedłużyła ze spółką kontraktu (wygasa 30 czerwca br.). Z Anną Fonferko nie udało nam się skontaktować. Katarzyna Brzezińska, PR manager Radia Zet, zaprzeczyła jednak, jakoby zmiana na stanowisku dyrektora muzycznego miała związek z rezygnacją Anny Fonferko.

Do momentu zamknięcia tego wydania "MMP" Wojciech Jagielski nie odpowiedział na nasze pytania.

Rafał Freyer jest związany z Grupą Eurozet od 7 lat. Wojciech Jagielski natomiast od 1990 roku. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,