M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Rowertour" - nowy magazyn dla wielbicieli wypraw rowerowych w 30-tysięcznym nakładzie

Serwis Dzienny | 7 marca 2008, 06:45

"Rowertour" dla wielbicieli rowerowych wypraw jest nowym magazynem na rynku i kolejnym w portfolio Domu Wydawniczego "Kruszona", który wydaje również...

"Rowertour" dla wielbicieli rowerowych wypraw jest nowym magazynem na rynku i kolejnym w portfolio Domu Wydawniczego "Kruszona", który wydaje również "Arteon" o sztuce i "n.p.m." o turystyce górskiej.

"Rowertour" ma nakład 30 tys. egz., kosztuje 7,80 zł.

Grupą docelową nowego tytułu są rowerzyści turyści, rowerzyści miejscy, a także rodziny korzystające z rowerowej formy podróżowania. "Rowertour" stawia sobie za cel pomoc w organizowaniu wypraw rowerowych. Chce wspierać inicjatywy prowadzące do poprawy infrastruktury miejskiej dla rowerzystów. Informować też będzie o sprzęcie i możliwościach jego udoskonalania.

Nowym tytułem kieruje Izabela Dachtera, która przez ponad 10 lat pracowała w "Głosie Wielkopolskim" m.in. jako wydawca wydań piątkowych. Nadzorowała również magazyn "Dziewczyna i Chłopak".

Makietę "Rowertour" przygotowała dyrektor artystyczna Zofia Komorowska, pełniąca tę funkcję w Domu Wydawniczym "Kruszona" od grudnia ub.r. Poprzednio pełniła tę funkcję w "Głosie Wielkopolskim". (KP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,