M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Przemysław Powalacz, dotychczas szef marketingu, zarządza Sanitec Koło

Serwis Dzienny | 1 kwietnia 2008, 06:45

Przemysław Powalacz, dotychczasowy dyrektor sprzedaży i marketingu Sanitec Koło, z dniem 1 kwietnia 2008 r. objął stanowisko dyrektora zarządzającego spółki....

Przemysław Powalacz, dotychczasowy dyrektor sprzedaży i marketingu Sanitec Koło, z dniem 1 kwietnia 2008 r. objął stanowisko dyrektora zarządzającego spółki. Jednocześnie pełnić będzie funkcję senior vice presidenta Sanitec Corp. CEE. Na stanowisku tym zastąpił Marka Kukurykę (długoletniego prezesa spółki), który piastował je do 31 marca br. Przemysław Powalacz z Sanitec Koło jest związany od 2004 r., początkowo jako dyrektor ds. marki i rozwoju rynku, a od lipca 2005 r. jako dyrektor marketingu i prokurent. W listopadzie 2006 r. objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, które piastował do końca marca br.

Powalacz zapowiada, że będzie kontynuował dotychczasową strategię rozwoju firmy. Znaczący nacisk kładziony będzie nadal na umacnianie pozycji lidera w kraju oraz rozwój eksportu wyrobów pod marką Koło do pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Dotychczasowy prezes zarządu Marek Kukuryka (54 l.) zdecydował się z końcem marca br. opuścić firmę. Pracę w Kole rozpoczął w sierpniu 1993 r., bezpośrednio po przejęciu fabryki przez Grupę Sanitec. Funkcję prezesa zarządu Sanitec Koło Kukuryka pełnił od 1996 r. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , ,