M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dagmara Dotoń-Kowalik dyrektorem zarządzającym S4

Serwis Dzienny | 30 kwietnia 2008, 06:45

Dagmara Dotoń-Kowalik awansowała na stanowisko dyrektora zarządzającego agencji reklamowej S4. Jest związana z tą firmą od 2001 r. i do...

Dagmara Dotoń-Kowalik awansowała na stanowisko dyrektora zarządzającego agencji reklamowej S4. Jest związana z tą firmą od 2001 r. i do tej pory pełniła funkcję administration and personnel directora.

Dagmarze Dotoń-Kowalik podlegają finanse, księgowość, kadry, administracja oraz dział IT. Jej awans związany jest ze zmianami kompetencji managementu firmy. Marcin Pleti, prezes zarządu S4, który dotychczas zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego, pozostanie w agencji dyrektorem generalnym oraz p.o. dyrektorem client service, odpowiadając za pozostałe aspekty funkcjonowania firmy.

Dagmara Dotoń-Kowalik do tej pory szefowała w S4 działowi administracji oraz zajmowała się wszystkimi kwestiami związanymi z HR - szkoleniami i rekrutacją pracowników do każdego z oddziałów firmy oraz polityką socjalną. Jest absolwentką ekonomii w Akademii Ekonomicznej w Krakowie. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , ,