M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Tomasz Zieliński będzie zarządzał kreacją Mather Communications i SoHo Square

Serwis Dzienny | 22 lipca 2008, 06:45

Tomasz Zieliński od 1 września zostanie nowym dyrektorem kreatywnym agencji reklamowych Mather Communications i SoHo Square. Przechodzi na to stanowisko...

Tomasz Zieliński od 1 września zostanie nowym dyrektorem kreatywnym agencji reklamowych Mather Communications i SoHo Square. Przechodzi na to stanowisko wraz z Katarzyną Nowacką, z którą ostatnio pracował jako zespół kreatywny w Saatchi & Saatchi. Ponadto wspólnie zdobywali dotychczasowe nagrody na Epice (złoto za kampanię Fiata) oraz Golden Drum, srebro i złoto na Young Creatives KTR oraz srebro ADC*E, wreszcie złoto na festiwalu w Cannes.

Nowacka obejmie stanowisko senior art directora, a jej zadaniem będzie zapewnienie seniorskiego wsparcia dyrektorowi kreatywnemu i jego dwóm zastępcom - Małgorzacie Jóźwik i Robertowi Sitce.

Zieliński pracę w reklamie zaczął niespełna sześć lat temu jako stażysta w Leo Burnett Warszawa. Potem przez kilka lat związany był z agencją TBWA, a od roku pracował wraz z Nowacką jako copywriter w agencji Saatchi & Saatchi.

Zieliński zastąpi na stanowisku Magdalenę Komorek, która rozstała się z Mather Communications i SoHo Square w czerwcu br. (patrz DS "MMP" z 26 czerwca br.). (AMS, JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,