M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Stanisław Mencwel partnerem zarządzającym w Corporate Profiles Consulting

Serwis Dzienny | 11 sierpnia 2008, 06:45

Stanisław Mencwel obejmie stanowisko partnera zarządzającego w Corporate Profiles Consulting (CPC), firmie doradztwa marketingowego z grupy Corporate Profiles DDB. Mencwel...

Stanisław Mencwel obejmie stanowisko partnera zarządzającego w Corporate Profiles Consulting (CPC), firmie doradztwa marketingowego z grupy Corporate Profiles DDB. Mencwel dołączył do zespołu CPC jako partner w marcu br. Wcześniej, od 1993 roku, był związany z firmą badawczą Millward Brown SMG/KRC, gdzie od 2001 roku był szefem zespołu badawczego, a następnie w latach 2005-2007 dyrektorem badań jakościowych w Millward Brown w Barcelonie.

- Bardzo się cieszę z tego, że Stanisław objął stanowisko partnera zarządzającego w naszej spółce i wspólnie będziemy ją rozwijać. Ta decyzja pozwoli mi zrealizować wszystkie pomysły, na które dotychczas nie miałam wystarczająco dużo czasu - mówi Anna Koszur (związana z grupą CP DDB od 1993 roku), która w roku 2004 stworzyła i rozwinęła firmę Corporate Profiles Consulting.

W portfolio projektów doradczych prowadzonych przez CPC są m.in. tacy klienci, jak: Nestle Poland, DB Kredyt (grupa Deutsche Bank), Lotos Paliwa, Polbank, Leroy Merlin, Żywiec Zdrój, Ernst & Young, LPP, Merck. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,