M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Benhauer przygotował nowy projekt Przychodnia360.pl

Serwis Dzienny | 30 października 2008, 06:45

Przychodnia360.pl to nowy serwis internetowy z kategorii Health 2.0 umożliwiający m.in. prowadzenie wirtualnych kart chorób przez pacjentów oraz współpracę z...

Przychodnia360.pl to nowy serwis internetowy z kategorii Health 2.0 umożliwiający m.in. prowadzenie wirtualnych kart chorób przez pacjentów oraz współpracę z innymi chorymi oraz opiekunami w celu poszukiwania optymalnych metod radzenia sobie z konkretnymi problemami zdrowotnymi. System zaprojektowany został przez krakowską firmę Benhauer zajmującą się marketingiem internetowym i wdrażaniem nowych systemów usługowych w internecie.

Kolejnymi projektami internetowymi, nad którymi pracuje Benhauer, a które pojawią się w sieci jeszcze przed końcem roku, są: platforma internetowa skierowana do wydawców niszowych serwisów internetowych umożliwiająca samodzielne tworzenie wertykalnych sieci reklamowych i mikrosieci reklamowych oraz platforma rekrutacyjna z systemem scoringowym dla małych i średnich przedsiębiorstw umożliwiająca usprawnianie procesów rekrutacyjnych.

Założycielem i właścicielem firmy Benhauer jest były prezes portalu Interia.pl Grzegorz Błażewicz. Benhauer specjalizuje się w marketingu internetowym oraz tworzeniu innowacyjnych platform internetowych. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , ,