M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

DDB reorganizuje struktury; Zuzanna Warowna client service directorem

Serwis Dzienny | 12 listopada 2008, 06:45

Agencja reklamowa DDB zdecydowała o uproszczeniu struktur obsługi klienta. W tym celu zostało utworzone stanowisko client service directora, które objęła...

Agencja reklamowa DDB zdecydowała o uproszczeniu struktur obsługi klienta. W tym celu zostało utworzone stanowisko client service directora, które objęła Zuzanna Warowna, dotychczas group account director. Ma zarządzać nie tylko zespołem obsługi klienta, lecz także strukturą traffic.

Angelika Kuśnierz, która również była group account directorem, odchodzi z agencji, ale pozostaje w Corporate Profiles DDB Group. Obejmie stanowisko prezesa zarządu domu produkcyjnego Gutenberg On Line i studia filmowego CutCut. Po odejściu z firmy w grudniu 2007 r. pełniącego tę funkcję Przemysława Liszyka pełniącym obowiązki prezesem tych firm był do tej pory Paweł Kastory, CEO Corporate Profiles DDB Group.

- Celem wprowadzonych zmian jest przede wszystkim wzmocnienie spójności procesów zarządzania oraz dbałości o jakość i standardy pracy - mówi Szymon Gutkowski, dyr. generalny DDB. Zaplanowane zmiany wprowadzono m.in. na skutek rekomendacji firmy audytorskiej, która zajmowała się analizą organizacji pracy w agencji. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,