M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Michał Lehmann odejdzie z Tequili; agencją pokierują Przemysław Wojak i Arkadiusz Piechocki

Serwis Dzienny | 12 listopada 2008, 06:45

Współzałożyciel agencji marketingu zintegrowanego Tequila/Polska Michał Lehmann pozostanie na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego firmy do końca br. Od stycznia...

Współzałożyciel agencji marketingu zintegrowanego Tequila/Polska Michał Lehmann pozostanie na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego firmy do końca br. Od stycznia 2009 r. Przemysław Wojak, dotychczasowy partner zarządzający i dyrektor kreatywny Tequila/Polska, poprowadzi agencję w duecie z Arkadiuszem Piechockim, współzałożycielem agencji, a obecnie dyr. zarządzający firmy Data Solutions. Tym samym Piechocki obejmie stanowisko partnera zarządzającego Tequila/Polska.

Michał Lehmann jest współtwórcą Tequili. Wraz z Arkadiuszem Piechockim i Bartłomiejem Golą (który, przypomnijmy, z końcem 2007 r. rozstał się z Tequilą) 10 lat temu założyli firmę marketing services BTL Group. Po jej połączeniu z siecią Tequila Lehmann pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego. Jest współtwórcą większości nagrodzonych w agencji projektów. - Zostawiam agencję w dobrych rękach. Osobiście chciałbym poszukać nowych możliwości realizowania własnych ambicji zawodowych, to jest doskonały moment - powiedział Michał Lehmann, nie ujawniając jednocześnie dalszych planów zawodowych. (MKS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,