M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Aneta Sobolewska kieruje sprzedażą regionalną oraz POS & ambient w Clear Channel Poland

Serwis Dzienny | 6 stycznia 2009, 06:45

Aneta Sobolewska z początkiem stycznia awansowała na menedżera ds. sprzedaży regionalnej oraz POS & ambient w firmie reklamy zewnętrznej Clear...

Aneta Sobolewska z początkiem stycznia awansowała na menedżera ds. sprzedaży regionalnej oraz POS & ambient w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland. To nowo utworzone stanowisko w firmie. Do nowych obowiązków Sobolewskiej należy m.in. przygotowanie i wdrażanie polityki sprzedaży regionalnej oraz kształtowanie oferty POS i ambient.

Aneta Sobolewska z Clear Channel Poland jest związana od maja 2007 r. Dotychczas była product managerem. Wcześniej była związana z firmą Robico, gdzie przez ponad 8 lat zajmowała stanowisko dyrektora ds. handlu i marketingu.

- Stanowisko menedżera ds. sprzedaży regionalnej to kontynuacja konsekwentnie realizowanej polityki rozwoju sprzedaży regionalnej w Clear Channel. Regionalne struktury sprzedażowe wprowadziliśmy już w 2007 r. Obecnie mamy usystematyzowaną strukturę sprzedaży lokalnej w regionach o największym potencjale handlowym - mówi Sobolewska.

Aneta Sobolewska jest magistrem zarządzania i marketingu, absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. (TWI)

Czytaj więcej na temat: , ,