M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Lewandowski dyr. współzarządzającym K2 Internet; Donner-Trelińska dyr. kreatywnym

Serwis Dzienny | 2 lutego 2009, 06:45

Łukasz Lewandowski, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju agencji interaktywnej K2 Internet, został dyrektorem współzarządzającym agencji. Odpowiada za strategię i kreację. Łukasz...

Łukasz Lewandowski, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju agencji interaktywnej K2 Internet, został dyrektorem współzarządzającym agencji. Odpowiada za strategię i kreację.

Łukasz Lewandowski jest drugim, obok Tomasza Tomczyka odpowiadającego za obsługę klienta, dyrektorem współzarządzającym agencji. W firmie pracuje od czerwca 2003 roku. Od maja 2007 do końca 2008 roku był dyrektorem ds. rozwoju, a wcześniej dyrektorem kreatywnym i account managerem.

Agencja ma ponadto nowego dyrektora kreatywnego, którym została Monika Donner-Trelińska. Ostatnio była dyrektorem kreatywnym agencji Focus Media Group. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach BBDO i Grey Worldwide. Ostatnio w K2 był wakat na stanowisku dyrektora kreatywnego, obowiązki te pełnił Łukasz Lewandowski.

- Zależało nam na przyjęciu dyrektora kreatywnego z doświadczeniem w reklamie ATL. Pozwoli nam to rozszerzyć sposób myślenia i kompetencje między innymi w zakresie reklamy wideo - powiedział nam Łukasz Lewandowski. Agencja planuje w najbliższym czasie powiększenie działu wideo o nowych motion designerów. (TWI)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,