M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

D'ARCY ZAPRZECZA INFORMACJOM O ODEJŚCIU NEILA SELBY'EGO

Serwis Dzienny | 11 kwietnia 2001, 00:00

Andy McQuinn, dyr. regionalny D'Arcy na Europę Środkową i Wschodnią, zaprzeczył pisemnie naszej wczorajszej informacji, że planowane są zmiany personalne...

Andy McQuinn, dyr. regionalny D'Arcy na Europę Środkową i Wschodnią, zaprzeczył pisemnie naszej wczorajszej informacji, że planowane są zmiany personalne związane z funkcją pełnioną przez Neila Selby'ego, dyr. generalnego D'Arcy Warszawa: "Neil Selby jest ściśle związany z D'Arcy Warszawa. Polityką agencji i wielu firm sieciowych jest delegowanie pracowników międzynarodowych do różnych placówek sieci na świecie. Z reguły nikt nie pozostaje w jednym miejscu do końca swojej kariery. Neil Selby należy do grona takich pracowników i najprawdopodobniej również otrzyma propozycję zmiany, co będzie uzależnione od potrzeb naszych klientów, planów sieciowych, a także tego, co będzie najlepsze dla kariery zawodowej pana Selby'ego. W chwili obecnej Neil Selby pozostaje w D'Arcy Warszawa".

Od redakcji: We wczorajszym DS "MiMP" nikt nie kwestionował tego, że "w chwili obecnej Neil Selby pozostaje w D'Arcy Warszawa". Podana przez nas informacja odnosiła się do poszukiwań nowego dyrektora generalnego agencji, które trwają i nie wiadomo, kiedy się zakończą.

Czytaj więcej na temat: , ,