M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

SGGW będzie współpracować z Akademickim Radiem "Kampus"

Serwis Dzienny | 10 kwietnia 2009, 06:45

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie została oficjalnym partnerem Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie wspierania działalności Akademickiego Radia "Kampus" nadającego w...

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie została oficjalnym partnerem Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie wspierania działalności Akademickiego Radia "Kampus" nadającego w Warszawie na mocy koncesji przyznanej UW. 14 kwietnia zostanie podpisane porozumienie o wzajemnej współpracy w tym zakresie. Będzie ono dotyczyć współpracy programowej i promocyjnej, a także zasad przyjmowania studentów SGGW na praktyki dziennikarskie w radiu. Redakcja Radia Kampus uzyska dostęp do wiedzy ekspertów uczelni rolniczej. Radio zostanie też włączone w obchody Ursynaliów, czyli imprez juwenaliowych organizowanych przez SGGW.

Akademickie Radio "Kampus" nadaje od czerwca 2005 r. na częstotliwości 97,1 FM. Radio skupia się na wszystkich tematach związanych z życiem społeczności akademickiej stolicy. Stacja prezentuje też niekomercyjną, alternatywną muzykę, w tym młode zespoły studenckie.

Według badania Radio Track Millward Brown SMG/KRC co drugi mieszkaniec stolicy w wieku 20-35 lat rozpoznaje markę stacji. (BG)

Czytaj więcej na temat: ,