M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Telewizja Polska ujawniła szczegóły na temat jesiennych ramówek głównych anten

Serwis Dzienny | 20 sierpnia 2009, 06:45

Dwie główne anteny stawiają przede wszystkim na własne produkcje serialowe. W TVP1 pojawią się seriale: "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań", "Mała...

Dwie główne anteny stawiają przede wszystkim na własne produkcje serialowe. W TVP1 pojawią się seriale: "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań", "Mała wielka miłość" i "Siostrzyczki", oraz kontynuacje produkcji z ostatnich sezonów, m.in. "Ojciec Mateusz" i "Londyńczycy". Rozrywkową nowością TVP1 ma być show "Gotowi na ślub".

Roman Rogowiecki, szef rozrywki w TVP1, zapowiada, że to format zaplanowany na kilka najbliższych sezonów. Producentem programu jest firma Endemol.

W Jedynce wzmocniona ma też zostać oferta Teatru Telewizji oraz pasm dokumentalnych i dziecięcych. TVP2 nie wprowadza nowych seriali - stawia na kontynuacje "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Czasu honoru" i "Tancerzy".

- Wyraźnie wzmocnimy ofertę rozrywkową. Hitami będą z pewnością programy "Laskowik & Malicki show" i "Powiedz tak". Liczę też na popularność nowego teleturnieju "Gilotyna" - mówi Krzysztof Nowak, dyrektor TVP2. (PM)

Czytaj więcej na temat: , , , ,