M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Właścicielka domu mody Forget Me Not pierwszą w Polsce ambasadorką Lancii

Serwis Dzienny | 30 września 2009, 06:45

Marka samochodów Lancia (należąca do grupy Fiata) ma po raz pierwszy w swojej historii na polskim rynku ambasadora. Została nim...

Marka samochodów Lancia (należąca do grupy Fiata) ma po raz pierwszy w swojej historii na polskim rynku ambasadora. Została nim Dorota Wróblewska, właścicielka domu mody Forget Me Not. Jak mówi Małgorzata Głażewska, marketing manager marek Lancia i Alfa Romeo, wybór padł na Wróblewską, ponieważ od lat związana jest ze światem mody i show-biznesu. - To kobieta sukcesu, która realizuje największe w Polsce widowiska telewizyjne oraz projekty modowe takie jak Warsaw Fashion Street. Swoim wizerunkiem wpisała się w 100 proc. w portret kobiety Lancii - spełnionej kobiety biznesu, wyznaczającej aktualne trendy - uważa Głażewska.

Dorota Wróblewska nie będzie występowała w kampaniach reklamowych Lancii. Planowane są jednak wspólne projekty modowe. Dorota Wróblewska jest od czerwca użytkownikiem Lancii Delta.

Na świecie markę Lancia reprezentowały dotychczas nazwiska związane z filmem, takie jak Harrison Ford, Richard Gere, oraz modą - Stefano Gabbana czy Carla Bruni. Wykończenie samochodu Lancia Ypsilon projektowane było przez grupę Versace. Moda i film przewijają się już od kilkudziesięciu lat w projektach marketingowych realizowanych przez markę Lancia na świecie. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,