M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Hoflik szefem TVP1, Rastawicki - TVP2, Paluch - marketingu i programu

Serwis Dzienny | 8 października 2009, 06:45

Zarząd Telewizji Polskiej powołał Wojciecha Hoflika na stanowisko szefa TVP1, a Rafała Rastawickiego - na szefa TVP2. Posady tracą więc...

Zarząd Telewizji Polskiej powołał Wojciecha Hoflika na stanowisko szefa TVP1, a Rafała Rastawickiego - na szefa TVP2. Posady tracą więc po dwóch miesiącach odpowiednio Iwona Schymalla i Krzysztof Nowak.

Hoflik z TVP jest związany od 18 lat, pracował m.in. jako reporter i wydawca "Panoramy" i "Teleexpressu" oraz producent. Rafał Rastawicki to dziennikarz i rzecznik prasowy. W TVP zajmował m.in. stanowiska kierownika Redakcji Programów Publicystycznych TVP1 oraz zastępcy dyrektora ds. programowych tej anteny w latach 2001-2004.

TVP potwierdziła też powołanie Pawła Palucha na stanowisko szefa połączonych w ramach jednej struktury Biura Marketingu i Promocji oraz Biura Programowego. O planach ich połączenia informowaliśmy w DS "MMP" z 17 lipca br.

Władze spółki nie potwierdzają na razie planowanej zmiany na stanowisku rzecznika prasowego TVP. Sprawuje ją Daniel Jabłoński, ale wśród osób, które miałyby go zastąpić, wymieniany jest Paweł Burdzy, doradca zarządu TVP z czasów Andrzeja Urbańskiego. (JN)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,