M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Magdalena Polańska i Fabian Wolski awansują w zespole New Age Media

Serwis Dzienny | 26 listopada 2009, 06:45

Magdalena Polańska oraz Fabian Wolski, wcześniej zajmujący stanowiska sales supervisors, objęli w ramach New Age Media nowo utworzone stanowiska dyrektorów...

Magdalena Polańska oraz Fabian Wolski, wcześniej zajmujący stanowiska sales supervisors, objęli w ramach New Age Media nowo utworzone stanowiska dyrektorów obsługi klienta. Awans oznacza poszerzenie obszarów ich kompetencji i odpowiedzialności za realizację zadań związanych z obsługą bieżących projektów oraz pozyskiwaniem nowych budżetów dla polskiego oddziału NAM.

- Zmiana ta wynika przede wszystkim z intensywnego rozwoju naszej firmy, który ma miejsce już od kilku lat. Dlatego koniecznością stało się efektywne rozbudowanie struktury głównego oddziału w Warszawie, po to aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty w budowaniu relacji z klientami - mówi Bianka Pawlewska, dyrektor zarządzający New Age Media International.

Magdalena Polańska jest związana z New Age Media od 2004 r., odpowiadała za obsługę kluczowych klientów NAM oraz domów mediowych współpracujących z firmą. Jest odpowiedzialna także za sponsoring sal kinowych.

Fabian Wolski dołączył do zespołu NAM w 2005 r. Zaczynał od prowadzenia projektów sponsorskich, następnie zdobywał doświadczenie, angażując się w działania z zakresu new business development, obsługę domów mediowych i bezpośrednią pracę z klientami.

New Age Media oferuje czas i przestrzeń reklamową na 455 ekranach, w multipleksach Cinema City, kinach Orange IMAX oraz kinach sieci Helios i Kinoplex zlokalizowanych w 35 największych i średnich miastach w Polsce. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,