M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mamastudio pracuje nad projektem dla Centrum Nauki "Kopernik"

Serwis Dzienny | 21 grudnia 2009, 06:45

Przedstawiciele Centrum Nauki "Kopernik" zaakceptowali ogólną koncepcję systemu informacji wizualnej w budynku centrum przygotowaną przez firmę brandingową Mamastudio. Trwają prace...

Przedstawiciele Centrum Nauki "Kopernik" zaakceptowali ogólną koncepcję systemu informacji wizualnej w budynku centrum przygotowaną przez firmę brandingową Mamastudio. Trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji projektu.

Powstające w Warszawie Centrum Nauki "Kopernik" to nowoczesny obiekt muzealny o randze europejskiej. Planowane ekspozycje są skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej. Na powierzchni 15 tys. mkw. znajdą się wystawy stałe i czasowe, laboratoria i pracownie, centrum konferencyjne, kawiarnie i restauracje, a także multimedialne planetarium.

Mamastudio pracuje nad systemem informacji wizualnej w budynku, a także otaczającym go parku. Zadaniem systemu jest ułatwienie zorientowania się zwiedzającym, będzie on wdrażany latem 2010 r. Inauguracja budynku przewidywana jest na jesień 2010 r. (JP)

Czytaj więcej na temat: ,