M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marek Szydłowski zajmie się prawem mediów w kancelarii Wardyński i Wspólnicy

Serwis Dzienny | 21 grudnia 2009, 06:45

Marek Szydłowski został doradcą kancelarii Wardyński i Wspólnicy odpowiedzialnym za zespół prawa mediów. Specjalizuje się w tych dziedzinach prawa, które...

Marek Szydłowski został doradcą kancelarii Wardyński i Wspólnicy odpowiedzialnym za zespół prawa mediów. Specjalizuje się w tych dziedzinach prawa, które dotyczą funkcjonowania przedsiębiorstw sektora mediów, a w szczególności w prawie autorskim, prawie reklamy i prawie internetu. Ma również szeroką wiedzę z zakresu prawa spółek, prawa rynków kapitałowych i prawa pracy.

W latach 2000-2002 był dyrektorem ds. prawnych i członkiem zarządu spółki Provident Polska SA, zajmującej się udzielaniem pożyczek pieniężnych. Oprócz zorganizowania i prowadzenia działu prawnego spółki nadzorował również dział windykacji. Od 2002 roku do 2009 roku był dyrektorem działu prawnego w Agorze SA, gdzie doradzał zarządowi spółki w sprawach strategicznych, uczestniczył we wszystkich dokonanych lub projektowanych transakcjach akwizycyjnych i joint venture, jak również reprezentował spółkę w działaniach z dziedziny public affairs. Odpowiadał przed zarządem spółki za realizację obowiązków informacyjnych spółki publicznej oraz za nadzór lub prowadzenie najistotniejszych procesów sądowych w spółce. W latach 2005-2009 był wiceprezesem zarządu Fundacji Agory, organizacji pożytku publicznego zajmującej się prowadzeniem działalności charytatywnej w imieniu grupy Agory. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , ,