M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Debiutuje nowa agencja ambientmediowa

Serwis Dzienny | 22 stycznia 2010, 06:45

Z początkiem br. rozpoczęła działalność agencja realizująca kampanie ambientowe - Project Ambient. Jest to spółka zależna od Buzz Media, agencji...

Z początkiem br. rozpoczęła działalność agencja realizująca kampanie ambientowe - Project Ambient. Jest to spółka zależna od Buzz Media, agencji marketingu społecznościowego i szeptanego. Osobą odpowiedzialną za rozwój Project Ambient jest Michał Skrzypek mający wieloletnie doświadczenie przy realizacji niestandardowych kampanii reklamowych.

Zadaniem Project Ambient jest planowanie oraz kompleksowa realizacja kampanii ambientowych. Współpracuje w tym zakresie zarówno z domami mediowymi i agencjami reklamowymi, jak i bezpośrednio z klientami.

Project Ambient ma koordynatorów w 49 miastach Polski oraz własną bazę hostess.

W ofercie agencji znajdują się m.in. takie nośniki jak Clean Stencils - nośniki powstałe poprzez podciśnieniowe czyszczenie powierzchni chodnika lub bruku zgodnie ze wzorem, oraz Urimat Media - nośniki na ekologicznych pisuarach, które właśnie są instalowane w największych obiektach handlowych na terenie całego kraju - również w wersji z wyświetlaczem LCD. Dyrektorem zarządzającym agencji jest Paweł Suchocki. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , ,