M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Piotr Dominiewski, dyr. generalny DraftFCB + Ad Fabrika, odchodzi z agencji

Serwis Dzienny | 27 stycznia 2010, 06:45

Piotr Dominiewski, dyrektor generalny DraftFCB + Ad Fabrika, przez ostatnich 12 lat zarządzający agencją, odchodzi z firmy z końcem stycznia....

Piotr Dominiewski, dyrektor generalny DraftFCB + Ad Fabrika, przez ostatnich 12 lat zarządzający agencją, odchodzi z firmy z końcem stycznia. Po jego odejściu zarządzanie agencją przejmą Agnieszka Heidrich, client service director, i Katarzyna Karpiuk, strategic director. - Ich doświadczenie oraz długoletnia praca w agencji zapewnią stabilność i ciągłość zarządzania w firmie. W przejęciu wszystkich obowiązków będą mogły liczyć na wsparcie struktur regionalnych i europejskich sieci DraftFCB - powiedział Laurence Boschetto, globalny CEO DraftFCB.

Agnieszka Heidrich rozpoczęła pracę w reklamie w 1999 r. w JWT, w 2002 r. przeszła do DraftFCB + Ad Fabrika jako account manager, od 2009 r. zarządza działem obsługi klienta w agencji. W latach 2006-2007 pracowała w DraftFCB Hamburg - była odpowiedzialna za prowadzenie kluczowych marek z portfolio sieciowego klienta - Beiersdorfu.

Katarzyna Karpiuk pracuje w DraftFCB + Ad Fabrika od 2000 r., kiedy to została account directorem. W 2003 r. dostała awans na dyrektora strategicznego agencji - odpowiada za prace strategiczne dla klientów DraftFCB oraz za new business. Karpiuk pracuje w reklamie od 16 lat - wcześniej była w agencjach: Lintas, DMB&B i JWT.

Piotr Dominiewski na razie nie zdradza dalszych planów zawodowych. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,