M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Totalizator Sportowy rusza z przetargami

Serwis Dzienny | 5 listopada 2009, 06:45

Rozpoczynają się procedury, których celem będzie wybór nowej agencji do reklamowej obsługi Totalizatora Sportowego. - W przyszłym tygodniu zaczniemy przyjmować...

Rozpoczynają się procedury, których celem będzie wybór nowej agencji do reklamowej obsługi Totalizatora Sportowego. - W przyszłym tygodniu zaczniemy przyjmować oferty - powiedział Wojciech Szpil, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Totalizatorze Sportowym SA. - Przetarg będzie miał formułę otwartą, planujemy wybranie nowej agencji na początku 2010 roku.

Obecnie pracująca dla Totalizatora Sportowego agencja Grey Worldwide Warszawa ma umowę z marketerem tylko do końca br.

Szpil nie wyklucza, że rozpisane będą kolejne przetargi - na obsługę BTL, internet, choć to jeszcze nie zostało przesądzone. - Przyglądamy się naszym wszystkim partnerom i od wyników tego przeglądu będą zależały dalsze decyzje - powiedział Szpil. Dodał, że obecnie przeprowadzana jest również ewaluacja domu mediowego ZenithOptimedia Group.

Totalizator Sportowy ogłosił ponadto przetarg otwarty dotyczący nowego nadawcy emitującego "Studio Lotto", które od 1999 roku nadawane jest w Polsacie. - Poprzedni przetarg nie doprowadził do wyboru nadawcy - powiedział Szpil. Nowa stacja dla "Studia Lotto" musi być wybrana jeszcze w tym roku - od stycznia 2010 roku program ma już być emitowany w nowo wybranej stacji. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , ,