M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Estee Lauder rusza z polską edycją Clinique Insider's Club

Serwis Dzienny | 5 listopada 2009, 06:45

Firma kosmetyczna Estee Lauder rozpoczęła rekrutację do polskiej edycji programu Clinique Insider's Club. Projekt będzie trwał od stycznia do lipca...

Firma kosmetyczna Estee Lauder rozpoczęła rekrutację do polskiej edycji programu Clinique Insider's Club. Projekt będzie trwał od stycznia do lipca 2010 r. W ramach akcji grupa 10 kobiet wybranych w efekcie rekrutacji otrzyma zestawy kosmetyków. Uczestniczki mają korzystać z otrzymanych produktów, a ich recenzje będą zamieszczane na stronie internetowej Insider's Club. Celem programu jest poznanie poglądów konsumentów na temat produktów marki Clinique. Przygotowaniem i koordynacją zajmuje się Digital One. Za kręcenie materiałów wideo odpowiada Momint.

Całość działań skupia się w internecie, gdzie będą przebiegać najpierw rejestracja, a potem sam konkurs. Recenzje nadsyłane przez uczestniczki zostaną wzbogacone materiałami wideo.

Projekt realizowany jest we współpracy z portalem Repka.pl, gdzie w specjalnej sekcji będą ukazywały się informacje na temat tego, co aktualnie dzieje się w Insider's Club. Rejestracja kandydatek trwa od 3 listopada do 6 grudnia. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , ,