M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polska jednym z trzech rynków telewizyjnego wsparcia produktów Labo

Serwis Dzienny | 5 listopada 2009, 06:45

Albert Polska rozpoczyna kampanię telewizyjną dla ekskluzywnej linii dermokosmetyków Labo. Polska jest trzecim krajem po Francji i Włoszech, w których...

Albert Polska rozpoczyna kampanię telewizyjną dla ekskluzywnej linii dermokosmetyków Labo. Polska jest trzecim krajem po Francji i Włoszech, w których firma zdecydowała się na wsparcie swoich produktów w telewizji. Jest to także pierwsza kampania marki w polskiej telewizji.

W reklamie pojawią się dwie linie produktów - Crescina (na przerzedzające się włosy) i Laboina (przeciw zmarszczkom, w których zastosowano światową nowość i patent Labo - aktywne roślinne komórki macierzyste). Celem kampanii jest zbudowanie świadomości tego patentu i jego dostępności w wybranych aptekach w Polsce.

- Kampania skierowana jest do konsumentów o wyższym profilu i dochodach. Produkty Labo to najwyższa półka cenowa w aptece - mówi Izabela Marczak, product manager Labo w Albert Polska.

Za kreację odpowiada producent Labo Cosprophar Suisse. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Carat Polska.

Kampania potrwa trzy tygodnie. Wartość jej budżetu nie jest znana. Przypomnijmy, że równocześnie Albert realizuje w telewizji kampanię dla innej marki - Bioxetu. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,