M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BR TVP wchodzi na nowy rynek - uruchomi serwis ogłoszeniowy

Serwis Dzienny | 14 września 2009, 06:45

Biuro Reklamy Telewizji Polskiej uruchomi serwis ogłoszeniowy. Produkt ma korzystać z potencjału Telegazet Regionalnych TVP, poprzez które zaprosi do umieszczania...

Biuro Reklamy Telewizji Polskiej uruchomi serwis ogłoszeniowy. Produkt ma korzystać z potencjału Telegazet Regionalnych TVP, poprzez które zaprosi do umieszczania ogłoszeń. Anonse będą publikowane zarówno w Telegazetach Regionalnych TVP, jak i na www.iletutego.pl - tak ma się nazywać nowy produkt.

Jego rozwijaniem zajmował się przede wszystkim zespół ds. sprzedaży Telegazety, który dostrzegł niewykorzystany potencjał populacji "offline" na rynku e-commerce. Przewagą konkurencyjną serwisu ma być m.in. pozyskiwanie ogłoszeń od grupy, która nie ma dostępu do internetu. Celem BR TVP jest też przyciągnięcie klientów, którzy rezygnują z ogłoszeń w prasie, a byli i są czytelnikami teletekstów TVP. Głównymi atutami produktu Iletutego.pl mają być maksymalna prostota użytkowania i niska cena za ogłoszenie niezależna od wartości sprzedawanego produktu.

BR TVP chce, by jej nowy produkt znalazł się w ścisłej czołówce serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Produkt już wkrótce ma być promowany w mediach TVP. (JN)

Czytaj więcej na temat: