M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TV Puls w wiosennej ramówce zmienia układ w prime timie

Serwis Dzienny | 11 lutego 2009, 06:45

W wiosennej ramówce TV Puls największe zmiany dotyczą prime time'u. Od 16 lutego br. pasmo filmowo-serialowe rozpoczynać się będzie już...

W wiosennej ramówce TV Puls największe zmiany dotyczą prime time'u. Od 16 lutego br. pasmo filmowo-serialowe rozpoczynać się będzie już o godzinie 20:00, a nie jak dotychczas o 20:30. Hitem ramówki według nadawcy mają być premierowe odcinki najpopularniejszego formatu stacji - "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" oraz nowe pasma filmowe z takimi produkcjami jak: "Buntownik z wyboru" z Mattem Damonem i Benem Affleckiem, czy "Kolor pieniędzy" z Tomem Cruise'em oraz Paulem Newmanem.

- Głównym celem zmian w wiosennej ramówce jest stworzenie bogatej i zróżnicowanej oferty programowej w prime timie, skutecznie konkurującej z silnymi pozycjami innych stacji i w konsekwencji dalsze polepszanie wyników oglądalności - mówi Marzena Podgórska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży TV Puls.

Jak twierdzi nadawca, z uwagi na dobre wyniki oglądalności programów publicystycznych w późnych godzinach wieczornych program "Wydarzenia dnia" przesunięto na godz. 22:00.

Nowością wiosennej ramówki będzie także wprowadzenie dodatkowego filmu w sobotni poranek. Od 16 lutego zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od godziny 10:00 do godziny 14:00 emitowane będzie kino familijne. Weekendowe kino wieczorne pozostaje atutem stacji. W sobotniej ramówce TV Puls znajdzie się pasmo trzech filmów fabularnych, emitowanych jeden po drugim, od godziny 20:00 do 2:00. W niedzielę będzie to blok dwóch filmów.

Większość programów katolickich również zmieni godziny emisji. W miejsce programów religijnych od godziny 12:00 emitowany będzie serial "Autostrada do nieba". Dzięki takiemu zabiegowi grupa kobieca zgromadzona przy porannych powtórkach telenowel zostanie podtrzymana i konsekwentnie budowana do godzin popołudniowych. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,