M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ING Bank Śląski reklamuje darmowy internet

Serwis Dzienny | 20 stycznia 2009, 06:45

Agencja reklamowa Brain i dom mediowy PanMedia Western przygotowały dla ING Banku Śląskiego kolejną kampanię reklamową. Marek Kondrat, który od...

Agencja reklamowa Brain i dom mediowy PanMedia Western przygotowały dla ING Banku Śląskiego kolejną kampanię reklamową. Marek Kondrat, który od lat jest twarzą reklam ING, po raz kolejny wcielił się w rolę polityka (nawiązanie do kampanii pt. "Orędzie") - tym razem występującego na wiecu wyborczym i obiecującego swoim sympatykom walkę o "darmowy internet w każdym domu".

ING Bank Śląski od dawna zapowiada, że chce walczyć o klientów bankowości online. Kolejna kampania ma podkreślić, że bank konsekwentnie realizuje swoją strategię, a jego klienci mogą korzystać z darmowego konta internetowego, najtańszego internetu mobilnego na rynku, a także nowej atrakcyjnie oprocentowanej e-lokaty dostępnej tylko w internecie. Celem kampanii jest poinformowanie o benefitach oferty online: koncie Direct (bez opłat za prowadzenie), specjalnej 4-miesięcznej lokacie (oprocentowana na 7 proc. w skali roku) dostępnej tylko przez ING BankOnLine oraz promocyjnym zestawie Play Online - dla internetowych klientów banku w ramach programu "Bankujesz - kupujesz" dostępnym za 299 zł.

Podstawowym medium wykorzystywanym w kampanii będzie telewizja wsparta reklamami w internecie, radiu i na outdoorze oraz materiałami BTL (plakaty, standy i ulotki oraz indywidualnie dopasowywane wyklejki na witryny w oddziałach banku). Dodatkowo na wybranych przejściach granicznych z Czechami, Niemcami i ze Słowacją zostaną zamieszczone billboardy informujące o darmowym koncie internetowym banku ING przez pryzmat kosztów dostępu do internetu w danym kraju - w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi wielu Polaków wyjedzie na narty za granicę. ING liczy, że taka kontekstowa reklama przyciągnie ich uwagę.

Wprowadzone na początku stycznia ub.r. konta Direct ING założyło w ciągu roku ok. 160 tys. klientów. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , ,