M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Starbucks rozpoczął rekrutację; otwarcie kawiarni w I kw. 2009 r.

Serwis Dzienny | 29 grudnia 2008, 06:45

Sieć kawiarni Starbucks rozpoczęła rekrutację pracowników w Polsce. Poszukiwane są osoby do kawiarni w Warszawie i we Wrocławiu. - Pierwszy...

Sieć kawiarni Starbucks rozpoczęła rekrutację pracowników w Polsce. Poszukiwane są osoby do kawiarni w Warszawie i we Wrocławiu. - Pierwszy lokal będzie otwarty w pierwszym kwartale przyszłego roku - mówi Anna Robotycka, PR & CSR manager w firmie AmRest, która będzie prowadziła sieć. Nie zdradza jednak żadnych bliższych szczegółów.

Na rynku pojawiły się spekulacje, że premierowy lokal powstanie w odnawianej właśnie secesyjnej kamienicy Lipińskiego u zbiegu Alej Jerozolimskich i ul. Emilii Plater w Warszawie, naprzeciwko hotelu Marriott. Wiadomości tej nie potwierdził ani jej nie zaprzeczył Tomasz Tuasiewicz z agencji Happening.pl prowadzącej public relations dla firmy Reinhold Polska, dewelopera realizującego rewitalizację budynku. Według naszych informacji negocjacje w tej sprawie rzeczywiście trwają, ale zakończenie remontu kamienicy jest planowane dopiero na koniec 2009 roku, więc bardziej prawdopodobne jest otwarcie tam kolejnej, a nie pierwszej kawiarni Starbucksa.

Start Starbucksa w Polsce był już wielokrotnie przesuwany. Początkowo zapowiadano, że sieć rozpocznie działalność jeszcze w br. Anna Robotycka tłumaczy to opóźnienie "problemami proceduralnymi". (TW)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,